Opinie pacjentów

Do Pani Kasi trafiłam przypadkowo. I to był bardzo dobry przypadek. Miła, usmiechnięta sympatyczna młoda osoba. A do tego profesjonalna w kazdym calu. Ma ogromne pokłady cierpliwości. Umie słuchać, a to jest bardzo ważne.Dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb. Wiem bo chodzę z przyjaciółką i obie jemy zupełnie inne rzeczy.

Beata

Poznaj inną historię

Pani Beata i jej przemiana

Dzięki swojemu zaangażowaniu i pozytywnemu nastawieniu, Pani Beata może pochwalić się 14 kilogramowym spadkiem masy ciała! 

czytaj więcej

Historia sukcesu Pana Maćka

  • Maciej (31l.),Kraków
  • 10kg w 15 tygodni
  • Mężczyzna
  • 31 października, 2018

Dzięki trwałej zmianie nawyków żywienioiwych Pan Maciej nareszcie może cieszyć się wymarzoną sylwetką!

Opinia pacjenta:
 
 
Na początku nie wierzyłem, że mi się uda, lecz wizyta i rozmowa z Panią Kasią przekonała mnie że warto spróbować.
Pierwsze dni były trudne, ponieważ stare nawyki tworzyły się latami i trudno było z nich zrezygnować tak z dnia na dzień.
Na szczęście, dieta była na tyle łatwa w przygotowaniu, że bez problemu udało mi się ją stosować. Przepisy były smaczne i co bardzo mnie zdziwiło- w ogóle nie byłem głodny!
 
Teraz czuję się znacznie lepiej. Polecam wizytę u Pani Kasi wszystkim którzy mają problemy z wagą .
 
Wypowiedź dietetyka prowadzącego:
 
Pan Maciej jest bardzo zmotywowanym pacjentem. Dzięki swojemu uporowi, udało mu się zmienić nawyki żywieniowe które od dawna przeszkadzały mu w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Na początku wyeliminowaliśmy podstawowe błędy- wprowadziliśmy odpowiednią ilość wypijanych płynów, Pan Maciek zrezygnował ze słonych i słodkich przekąsek. Dietę ułożyłam tak, aby była ona jak najmniej problematyczna i czasochłonna- pacjent jest dość zabieganą osobą :)   Nasz efekt to 10 kg w  15 tygodni!
 
Panu Maćkowi bardzo dziękuję za udaną wspólpracę!
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ