Opinie pacjentów

Pani Katarzyna jest bardzo miłą, kontaktową profesjonalistką. Efekty są widoczne, jedzenie smaczne. Część przepisów zamierzam wykorzystywać już po ustabilizowaniu wagi- są naprawdę dobre. Jestem bardzo zadowolony.

Robert

Poznaj inną historię

Historia sukcesu Pana Maćka

Dzięki trwałej zmianie nawyków żywienioiwych Pan Maciej nareszcie może cieszyć się wymarzoną sylwetką!

czytaj więcej

Pani Beata i jej przemiana

  • Beata( 27l.), Kraków
  • Kobieta
  • 06 września, 2018

Dzięki swojemu zaangażowaniu i pozytywnemu nastawieniu, Pani Beata może pochwalić się 14 kilogramowym spadkiem masy ciała! 

 

Wypowiedź pacjentki:

Po roku chorowania i błędnego diagnozowania objawów, które uprzykrzały mi codzienne życie, postanowiłam wziąć sprawy z swoje ręce i... oddać je Pani Kasi! Postawiłyśmy na dietę bezglutenową, szybko okazało się konieczne wykluczenie z diety również nabiału, dzięki czemu jakość mojego życia poprawiła się o 100%. Dieta okazała się jedynym lekarstwem, zniknęły wszelkie uciążliwe dolegliwości a i wygląd jak widać, wciąż zmienia się na lepsze... :-) Cieszę się, że trafiłam do Pani Kasi, która z pasją podchodzi do tego co robi. Zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała i przede wszystkim kompetentna. Z przyjemnością będę kontynuować dietę, aż do osiągnięcia wymarzonego celu i jestem pewna, że dzięki wsparciu Pani Kasi wszystko jest możliwe.

O poradni dowiedziałam się od koleżanki, która od lat walczyła z otyłością i dopiero dzięki dobremu dietetykowi, udało jej się zrzucić 60 kg.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Katarzyny Ciszek z poradni Dobry Dietetyk:

Pani Beata już od samego początku bardzo poważnie podeszła do przestrzegania nowych zaleceń żywieniowych. Dzięki jej pozytywnemu nastawieniu oraz cięzkej pracy odnotowywałyśmy  regularne  spadki masy ciała rzędu 2,5 kg, które utrzymywały się prawie przez cały okres trwania dotychczasowej kuracji. Muszę zaznaczyć, że to jeszcze nie koniec naszej drogi :) Dalej walczymy z nadrogramowymi kilogramami, ale dzięki zaangażowaniu Pani Beaty jestem pewna, że sukces jest jedynie kwestią czasu.

Najbardziej cieszy mnie fakt że Pani Beata czuje się lepiej!  Doskonale radzi sobie z dietą, zmieniła nawyki żywieniowe, które pozwolą jej cieszyć się nową sylwetką już do końca życia. Praca z tak zmotywowanymi pacjentami to czysta przyjemność.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ